Archive for Říjen, 2010

Zumba a děti

Úterý, Říjen 5th, 2010

Zdravím všechny a prosím vás o pozornost nad následujícím textem.

Na minulé hodině zumby se objevilo poměrně dost dětí, což mělo za následek snížení komfortu při cvičení u dospělých zumbistek.

Je samozřejmé, že se nikomu nemůže cvičit dobře v okamžiku, kdy se obáváte, že vám do cesty vstoupí dítě. Jde tu hlavně o bezpečnost, protože může dojít ke zranění jak dítěte, tak dospělého.

Stávající hodiny jsou určeny pro dospělé, licenci na výuku dětí zatím nemám. Zatím se mi nechce příliš někoho omezovat, ale aby bylo pohodlí při cvičení zajištěno pro všechny, prosím o dodržování následujících pravidel:

·        Vstup platí každá osoba, ať je to dospělý nebo dítě

·        Každý rodič si své dítě hlídá - dítě nesmí pobíhat po tělocvičně, plést se pod nohy ostatním, rušit ostatní, zabírat prostor pro více jak jednu osobu apod. (to vlastně platí i pro dospělé:))

·       Každý rodič bere na vědomí, že tato zumba NENÍ určena speciálně pro děti a styl cvičení jim proto nebude přizpůsobován

·        Každý rodič je za své dítě odpovědný

·        Děti i dospělí musí mít obuv určenou do interiéru (zůstala tam dnes bahnitá plošina - právě po dětech)

Pokud nebudou tyto zásady dodržovány, bude bohužel nutné účast dítěte na hodině okamžitě ukončit.

Rovněž vzhledem ke specializaci současné zumby (pro dospělé) může v budoucnu dojít k dalšímu omezení, bude-li počet dětí příliš vysoký a bude-li omezovat dospělé.

Děkuji všem za pochopení,

Šárka