Archive for Květen, 2012

Odpočítávání do poslední hodiny…

Čtvrtek, Květen 31st, 2012

Podívala jsem se do kalendáře a zjistila, že už nám toho moc nezbývá, neb na některé hodiny nebudu v Dobřanech… Vypíšu tedy lekce, kdy ještě jo (jinak mamča pojede až do konce června, takže aerobik s bodyformingem pojede klasicky v pondělí a ve čtvrtek v tělocvičně od 19 hodin, jak to bude mít od září, určitě dám včas vědět).

 Tak se na to podívejte:

  • čtvrtek 31. 5. 2012 od 20 h v tělocvičně

  • úterý 5. 6. 2012 od 19 h v tělocvičně

pak další hodiny nebudu a pak už bude až ona rozlučková Zumba party pod širým nebem…

  • SOBOTA 16. 6. 2012 OD 16,10 do 17,10 NA DOBŘANSKÉM NÁMĚSTÍ - ZDARMA!

Určitě přijďte, ať  se všichni společně naposledy rozhýbeme v Zumba rytmech a máme na co vzpomínat:) Co s sebou je v příspěvku níže.  Pokud se někdo rozhoduje, jestli joooo, nebo jestli raději neeeeee, tak já poradím.Určitě joooooo:)

Stydět se netřeba, všem vám to jde a průkopnická veřejná akce už byla předloni a ohlasy na všechny cvičící byly úplně parádní, samé nadšení. Tak už neváhejte a určitě si přijďte zacvičit:)

Zumba party pod širým nebem… aneb rozlučková!!!

Čtvrtek, Květen 24th, 2012

Ahoj všem, ještě připomínám, že se blíží dobřanská pouť, tím pádem Zumba party pod širým nebem.

No a protože jsem včera u doktora byla poučená, že už mám pomalu končit, tak ona to bude opravdu poslední zumba hodina (na pár měsíců, doufám, že to nebude trvat moc dlouho - včas zahlásím návrat).

Budu proto moc ráda, když přijdete, abychom si mohli tu poslední hodinu pořádně užít! Těším se:)

Ještě jednou datum a čas: 16. června od 16,10 do 17,10 na dobřanském náměstí :)

A podrobnější info:

Vstup zdarma. Sebou: pohodlné sportovní oblečení,  pohodlné sportovní boty (nejlépe nějaké starší, abyste si neponičili sálové botky, které nosíte na zumbu), vodu na pití, tričko na převlečení (popř. mikinu) a hlavně dobrou náladu. Pokud by počasí bylo nepříznivé, domluvím změnu místa na tělocvičnu.