Archive for Červen, 2012

Zumba party

Neděle, Červen 17th, 2012

Moc všem, kteří si včera i v tom parnu přišli na náměstí zacvičit, děkuju:) Byli jste všichni naprosto úžasní!

Mimocodem, ohlasy přihlížejících byly zase parádní!

A děkuju moc za krásnou kytku a za dárečky:)

Až budou nějaké fotky, dám je sem.

A ještě jsem chtěla poprosit - měla jsem na náměstí seznam, kam účastníci party psali své jméno a mailovou adresu. Nenapsali se všichni, tak prosím, aby se mi ten, kdo se nestihl zapsat, ozval na adresu sarka.tomanova(zavinac)email.cz. Chci vám něco poslat. Pokud byste neměli mail, dejte vědět na 724 912 182, nějak to vymyslíme.

A ještě jednou DĚKUJU!!!

Zumba party - cvičitelky

Čtvrtek, Červen 14th, 2012

Měly jsme cvičit dvě, Janina ale ulehla se zánětem průdušek, takže seznam písniček platí jen napůl. V sobotu vyberu nějaké další naše, co už umíme. Tak doufám, že přijdete, ať mi pomůžete to odcvičit:)

Bližší info k Zumba party pod širým nebem

Čtvrtek, Červen 14th, 2012

Sraz v sobotu 16. 6. 2012 zhruba mezi 15,30 a 15,50, ať se můžeme navzájem děsit a vzápětí uklidňovat (ale jasně že můžete dorazit až na 16,10). A nejlépe u kašny, tam se najdeme.

Zajímaly vás i písničky:) Tak tady jsou:

El Amor, El Amor
I Wanna Go (Britney Spears)
Loco (ne Shakira, ale ta cumbia)
Culebra (salsa)
The Boy Does Nothing (Alesha Dixon)
a poslední…. tady mám ještě boj, vlastně… Buď Zumba He, Zumba Ha, nebo Que Te Pasa, nebo Shakira, nebo kolečko… To v žádostech vycházelo tak nastejno. Ještě omrknu otázky, jestli tam nebyla nějaká změna.

Ty znáte! A mám to překvápko… Povedlo se mi, že kolegyňka z Centra Tance (orient, zumba, pilates) bude mít čas a přijde na tu naši party a zatrsá si s námi! Což je naprostá paráda, zablbnete si i pod vedením někoho jiného a když se vám to bude líbit, což určitě bude, tak od září si můžete zajít zazumbit k ní… Bude mít hodiny v Chotěšově, což pro nás není daleko:)

A abyste se nebály, tak si můžete naposlouchat její písničky (dvě už dokonce v uších máte):

Ai Se Eu Te Pego (Michel Telo)
Danza da Maozinha (axe)
Jump in The Line (calypso)
Objection (Shakira)
Ya Ilego (salsa)
No Vale la Pena (cumbia)

Je naplánováno 12 písniček, možná nezbude čas na všechny… Ale 10 bychom zvládnout mohli:)

Poslední Zumba hodina v tělocvičně

Úterý, Červen 5th, 2012

Ahoj všem,

tak dnešek bude naše poslední zumba hodina v tělocvičně:( Čeká nás tedy ještě jedna další hodina, a to venku - 16. 6. od 16,10 na dobřanském náměstí. Určitě všichni přijďte! Ale pokud by mělo být fujtajbl počasí, tak se přesuneme do krytých míst, nebojte.

A komu se nechce vzdávat pohybu do prázdnin, mám návrh. Mamina cvičí pondělky a čtvrtky od 19 hodin v tělocvičně.

A protože je správný nezmar, tak dokonce přidá i úterky. Nebudou to klasické aerobické lekce (jako bývají v pondělí a ve čtvrtek) - plánuje jednoduché rozcvičení na hudbu a pak nějaké to formování těla - asi to bude nám známý kruháč.

Takže pokud se ty příští úterky někdo objeví, mamina si s vámi zacvičí.

Pak budou letní prázdniny bez cvičení. A od září dám tip, kdy bude mamina cvičit. No a pak někdy dám vědět, kdy naklušu i já!