Archive for Leden, 2013

Sobota 2. 2. 2013 od 14 hodin Zumba Fitness

Středa, Leden 30th, 2013

Tuhle sobotu, opět od 14 hodin, opět v tělocvičně “hořejšky”, bude hodina Zumba Fitness. Kruháč je tentokrát nejistý - podle toho, jestli bude mamka hlídat Adélku, nebo jestli bude hlídat táta. Kdyby mamča, tak bychom se kruháčem zdržely (tedy jeho přípravou), v tom případě by celá hodina byla zumbácká.

Sobota 26.1.2013 - opět Zumba Fitness od 14 hodin

Středa, Leden 23rd, 2013

Protože mám na sobotu hlídání, mířím opět na druhou hodinu do tělocvičny “hořejšky”. Bude nová písnička a tentokrát si snad i vzpomenu, že tam chci zařadit pár minut posilování z kruhového tréninku:)

Budu se na vás těšit, doražte, kdo můžete,

 

Šárka

Omluva

Středa, Leden 23rd, 2013

Zdravím všechny. Stala se mi taková nemilá věc, bohužel je to moje chyba. Nevím, nakolik šlo o nedorozumění nebo ne. Podpořila jsem instruktorku (dohodila lektorování, informovala o jejích hodinách), se kterou jsem několikrát komunikovala na téma legální x nelegální instruktor. Vše prý v pořádku, má vše, co potřebuje. A já zjistila, že to není pravda. Tady se omlouvám, měla jsem si to ověřit. Domluvila jsem se teď s ní, že ji v tomhle případě nemůžu dál podporovat. Proč to píšu sem, může se zdát, že klientům to je jedno. Ale z mého pohledu jsem se zaručila za někoho, kdo nemá potřebné znalosti, které mají být ku prospěchu klientům. To, že je instruktor ochoten nevyhýbat se povinnostem, projít všechny potřebné kurzy, nejen zaplatit je, ale absolvovat praxi pod dohledem, složit praktické a teoretické zkoušky, značí i určitou úctu a zodpovědnost vůči klientovi. Takového instruktora samozřejmě ráda podpořím.

A co je pointou, když nechci onu instruktorku napráskat? To, že odteď si to budu hlídat a když vám někoho doporučím, tak budu důvěřovat a PROVĚŘOVAT.

Zumba Fitness v sobotu 19. 1. 2013 od 14 h

Čtvrtek, Leden 17th, 2013

V sobotu 19. ledna 2013 od 14 h proběhne první Zumba Fitness lekce v tomhle roce:) Cvičí se klasicky v tělocvičně ZŠ Dobřany, II. stupeň (horejška).

Lekce bude hodinu, 45 min bude Zumba Fitness, poté kruhový trénink.

A chci vás poprosit, kdybych náhodou nebyla na značce přesně ve 14 h, vydržte, to kdyby Adélka zrovna potřebovala baštit. Nemyslím tím, abyste vydrželi hodinu tedy:) Prostě kdybych měla 5 min zpoždění, tak už nejspíš klušu a jsem na cestě.

První Zumba hodina?

Úterý, Leden 15th, 2013

Zdravím všechny a chci se zeptat, máte v sobotu 19. 1. 2013 čas? Že bychom spáchali první Zumba hodinu? Cca od půl druhý, nebo od dvou? Přemýšlím, jestli tuhle sobotu nebo až tu příští. Dejte, prosím, případně vědět, na sarka.tomanova(zavinac)email.cz.  A sledujte webovky, kdyby náhodou došlo ke změně a ta hodina nemohla být, tak to sem dám (raději mrkněte i před odchodem na cvičení). Vlastně stejně upřesním čas:) Hodina bude vhodná jak pro úplné začátečníky, tak pro ty znalé. Pro začátečníky proto, že i já to nerozbalím naplno (abych Adélce nějak neznechutila mlíko), pro ty znalé proto, že už to umí a můžou do toho vložit víc energie.   Budu se těšit (ať už tuhle, nebo příští sobotu), Šárka