Archive for Únor, 2013

Sobota 23.2. od 14 hodin - kruháč

Sobota, Únor 23rd, 2013

Mně se povedlo nějak si zablokovat krk, ještě včera jsem z toho měla srandu, ale dneska to nějak fakt hodně bolí. Takže mám krk zabalenej, namazanej všema mastma, a do tělocvičny naběhne mamina a bude kruháč. Tak si ho užijte, já se budu těšit na příště.

Šárka

Zumba v sobotu 16. 2. - opět od 14 hodin

Čtvrtek, Únor 14th, 2013

A abyste vy, které nemáte Facebook, nebyly ošizeny, tak i sem přidávám video, kde je část choreografie na poslední písničku - onen složitější refrén. Jsem ho riskla, protože jde o pomalou písničku. A tak kdo by chtěl potrénovat, může:) Není to na hudbu, ani na počítání - Adélka mi akorát usnula, tak jsem raději byla potichu. Možná sem tam bude o krok dopředu či dozadu víc, jak jsem to jela bez hudby, tak si nejsem jistá. Ale jak říkám, je to pomalá písnička, takže to se odchytí naživo. A jejda, soubor příliš veliký… Zkusím to tedy ještě nějak vymyslet a případně doplním…

Sobota 9. 2. 2013 od 14 hodin

Úterý, Únor 5th, 2013

V sobotu 9.2. od 14 hodin opět Zumba Fitness:) A v onu sobotu jdem na vítání občánků, tak kdybych náhodou nestíhala (ale já budu), tak mamina by v případě nečekané krize vzala od dvou kruháč a jakmile bych dofuněla, tak by se jela Zumba.