Archive for Září, 2013

Dnes už Zumba pro všechny:)

Úterý, Září 24th, 2013

Zdravím všechny a hlásím, že začátečnice si minulý týden ozkoušely, co je to Zumba Fitness, takže dneska už začínáme bez nějakého dělení:)

Pro uklidnění začátečnic nebo těch, které dlouho nebyly - pojedeme stejné písničky, jako minulý týden (pro vlčice to budou úplně nové písničky a nové choreografie) a i dneska najedeme tak, že si všechny kroky a kombinace předem ukážeme a zkusíme.

Těším se:)

Otázky od začátečnic a mé odpovědi

Úterý, Září 17th, 2013
Zumba začátečnicím: Dotazy, připomínky x odpovědi, reakce:
- mně to nešlo, já to neumím - já to taky nejdřív neuměla. Všechno se člověk musí naučit a máloco jde okamžitě perfektně. Ono chvilku trvá, než naposloucháte hudbu a než si zažijete kroky. Tak zhruba první 3 hodiny jsou kritické, pak se to láme:) On to člověk asi po těch pár hodinách přestává řešit a v ten okamžik to “naskočí”.

- vypadám u toho blbě - to si říká naprostá většina lidí. A zrovna ta většina u toho vypadá dobře:) Většina lidí má na sebe moc kritický pohled. Já mívám často okno, zrovna když se kochám pohledem na vás, jak vám to krásně jde.

- ten krok jsem nepochopila - tak jestli chcete, přijďte zas, časem to přijde. Některé kroky trvají pár hodin, než je dostanete pod kůži. Já takových mám… Jak říkám, někdy mozek překáží:-D No a když se vám ten krok nedaří, tak si odťapejte něco jiného, klidně “šlapte zelí”, hlavní je, že se pořád hýbete.

- stydím se - a jak se stydím já, když mám výpadek:-D Berte to takhle - stíháte sledovat okolí? Asi ne… Tudíž ani okolí nesleduje vás. Já se tedy sledovat snažím a stejně nemám šanci všechny zkouknout. Často jásám, jak jdou všichni stejně a holky se pak přiznávají, že se v něčem sekly.

- ostatním to jde, jenom mně ne - to si říkají všichni:-D I já!

- připadá mi trapné se kroutit - nekruťte se. Všechno se dá ošulit, přizpůsobit obrazu svému.

- nechytám se s rukama - tak se na ně na čas vybodněte, ruce vynechte a po nějaké době se uvidí. Buď se přidají, nebo ne.

Čtvrtek 12. 9. od 19 hodin aerobik, Zumba až další týden

Čtvrtek, Září 12th, 2013

Dnes, kdo se chce hýbat, nechť klidně vyrazí v 19 h do tělocvičny. Mamina dnes začíná cvičit, takže bude aerobik.

Zumba se odkládá na příští týden - a platí, že ten první Zumba týden bude věnován začátečníkům.

Další posun začátku cvičení (aerobik i Zumba)

Pondělí, Září 9th, 2013

Všem se s mamčou omlouváme, právě jsme se dozvěděly, že ještě nejsou hotové klíče od tělocvičny, takže pondělí 9. 9. a úterý 10. 9. se ještě určitě cvičit nebude.

Možná čtvrtek, určitě dám vědět, jestli se už povedlo zhotovit ty zatracený klíče.